Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija2017-vasario-28 14:08 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai
Profesinis orientavimas (ugdymas karjerai)
Informacija
Paslaugos
Naudingos nuorodos
Naujienos
Projektas
Veiklos planas
Darbo grupė ir darbo laikas
Karjeros planai
Veiklų registracijos žurnalas
Ugdymo karjerai programos integravimas
LAMABPO 2016 metais

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Apie savanorystę

Vasario 23d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos III-ios ir IV-os klasės gimnazistai turėjo progą artimiau susipažinti su savanoriavimo galimybėmis užsienyje. Apie galimybes išvykti ir įgyti patirties įvairiose Europos sąjungos valstybėse pasakojo programos savanorė Ineta Gričiūtė, kuri praleido 6 mėn.(iš 12) Čekijoje. Taip pat patirtimi dalinosi austras Johannes Humenberger, kuris jau beveik metus savanoriauja Lietuvoje. Prie šaunaus savanorių dvejeto prisijungė ir plačiau apie Europos savanorių tarnybos(EST) programą pasakojo pagrindinė koordinatorė - Sonata Dedūraitė.

Europos savanorių tarnyba(EST) – tai programa, kuri suteikia galimybę mokytis bei tobulinti savo kompetencijas savanoriškos veiklos metu. EST gali dalyvauti visi, kam 17 – 30 metų: nėra reikalavimo gerai mokėti užsienio kalbą ar turėti kvalifikaciją, darbo patirties, specifinių žinių. Savanorystė EST būna dvejopa – gali išvykti trumpam, nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių, arba pasirinkti ilgalaikį projektą, kuris truks nuo 2 mėnesių iki 12 mėnesių. Vertėtų prisiminti, kad savanoriška veikla – ne vasaros atostogos, tačiau savanorystė turi aibę privalumų: nuo gerosios patirties iki papraščiausiai smagiai praleisto laiko.

Dėkojame svečiams už atvykimą ir naudingai praleistą laiką bei suteiktą informaciją.

Daugiau informacijos galite rasti: www.erasmus-plius.lt

Gimnazistų prezidentas

Erikas Rimkus

Angiškos dainos konkursas Šiauliuose

Vasario 2d. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje vyko dainų anglų kalba konkursas „Meilė kaip muzika skamba vis kitaip“ (“Love and Music never sound the same“). Jame dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Žagarės, Šiaulių ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijų. Mūsų gimnazistai Armandas Druktenis (IVc), Grigas Andrulis (IIId), Deimantė Andriulytė (IVc) ir Gvidonė Miklovaitė (IVa) konkurse užėmė III vietą.

Sveikiname.


Jauniesiems stalo tenisininkams - III vieta

Sausio 24d. Pakražančio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Kelmės rajono bendro lavinimo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos. J. Graičiūno gimnazoijos komanda – Mantas Mockus (Ic), Kasparas Šimkevičius (Ia) ir Ardas Valantiejus (IIb), nugalėję Mockaičių pagr. m-klos ir Elvyravos pagr. m-klos stalo tenisininkus, iškovojo III vietą (treneris mokytojas E. Jafimovas).

I vieta – Pakražančio gimnazijos komanda.

II vieta – Aukuro pagr. m-klos komanda.

Sveikiname!


Erasmus+ projekto logotipo kūrimo konkursas

Š.m. sausio 27 d. popietę gimnazistai, dalyvaujantys Erasmus+ projekte „Moksliukai - mokymas ir mokymasis 2.0 pasaulyje", susirinko į logotipo konkursą. Buvo pasiūlyta daug įvairių ir labai įdomių logo, atliktų kompiuterinėmis programomis. Gimnazistai U. Paulauskaitė, K. Jurgilaitė, M. Norkutė, R. Norvaišas, G. Kančiauskytė, G. Kušeliauskytė ir Ž. Juškutė pristatė savo darbus, idėjas, vizijas ir programas. Visi bendrai nusprendė, kad vieną išrinkti gana sunku, todėl nutarta sujungti geriausiais idėjas į vieną ir padaryti naują logotipą, kuris bus pasiūlytas tarptautiniam projekto konkursui.


Bendrai mokinių sukurtas logotipas
--------------------------------------------------


Mokinių sukurti logotipai
--------------------------------------------------

Mok. Ineta Leščiauskienė

Apie studijas Aukštųjų mokyklų mugėje Kaune

Sausio 18 d. Žalgirio arenoje vyko „Aukštųjų mokyklų mugė“ į kurią vyko 152 II-IV klasių gimnazistai ir mokytojai. Šis renginys skirtas vyresnių klasių moksleiviams, mokytojams, kurie domisi aukštuoju mokslu, nori supažindinti su aukštųjų mokyklų studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. Dalyvaujančių mokyklų atstovai patarė ir konsultavo, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms.

Be Lietuvos aukštųjų mokyklų mugėje dalyvavo ir savo veiklą moksleiviams pristatė profesinio mokymo įstaigos; užsienio kalbų mokyklos; papildomo ugdymo mokyklos; įmonės, rengiančios kursus.

Arenos amfiteatre vyko dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos apie jų patirtį renkantis karjeros kelią.

Mugę organizavo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) ir UAB „Ekspozicijų centras“.

Puslapis 1 iš 96 1 2 3 4 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija
J.Graičiūno gimnazija

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2017 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1511320 Informacijos centras Unikalių apsilankymų