Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija2016-rugsėjo-30 09:35 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai
Profesinis orientavimas (ugdymas karjerai)
Informacija
Paslaugos
Naudingos nuorodos
Naujienos
Projektas
Veiklos planas
Darbo grupė ir darbo laikas
Karjeros planai
Veiklų registracijos žurnalas
Ugdymo karjerai programos integravimas
LAMABPO 2016 metais

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
„Europos kalbų labirintas 2016"

Rugsėjo 26d. gimnazistų komanda su anglų kalbos mokytoja A. Biliene dalyvavo protų kovų „Europos kalbų labirintas 2016" finale, kurį organizavo Valstybės institucijų kalbų centras. Renginys skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Gimnazijos komandą sudarė 5 mokiniai: Kamilė Jurgilaitė (IIc kl.), Žyginta Juškutė (IIIb kl.), Vilius Gečas (IIId kl.), Grigas Andrulis (IIId kl.), Deividas Bukavičius (IIId kl.). Protų kovų dalyvius palaikė 4 mokinių palaikymo komandą. Renginys vyko Vilniaus muzikiniame teatre „Legendos klubas".


Naujokų krikštynos


Rugsėjo 22d. po pamokų gimnazijoje vyko 119-likos naujokų krikštynos. IV-okai, vienai dienai persikvalifikavę į medikų ir slaugytojų profesijas, gydė gimnazijoje siautusį „Fuksofobijos virusą“. Visiems naujokams, sėkmingai atlaikiusiems „gydymo kursą“, išdalinti „sveikų gimnazistų“ pažymėjimai.

Rudens lygiadienis ir Baltų vienybės diena ant Graužikų kalno

Rugsėjo 22d. būrys I ir II gimnazistų su klasių auklėtojais ant Graužikų piliakalnio išlydėjo vasarą. Ant kalno skambėjo baltų (lietuvių, latvių, prusų) dainos, buvo šokama, vaišinamasi suneštinėmis vaišėmis, užkurtas Baltų vienybės laužas, prisimenama Baltų istorija. Į namus gimnazistai parsivežė draugystės ir vienybės ugnies, kuri šildys ir padės įveikti rudenines audras.

Šventės organizatoriai - Kelmės kraštiečių klubas ir „Knituvos“ folkloro kolektyvas.


Gimnazistai į Kelmę parvežė Jaunimo vasaros akademijos vėliavą


Žemaitijos regione kasmet organizuojama tradicinė Jaunimo vasaros akademija - renginys, kurio tikslas - suteikti jaunimui žinių, socialinių įgūdžių bei kompetencijų, reikalingų veiksmingai jaunimo veiklos plėtrai bei bendradarbiavimui tarp regionų pilietiškumo ir verslumo srityje. Akademija rengiama kasmet jau 11 metų. Kelmiškiai renginyje sudalyvavo jau antrą kartą.

Šių metų vasaros akademijos organizatoriai - Mažeikių rajono savivaldybė kartu su Žemaitijos skautų organizacija bei Mažeikių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatore - rugsėjo 2-5 d. sukvietė apie 300 jaunimo atstovų iš 20 savivaldybių į Akmenės rajone esančią Balsių poilsio bazę. Stovykloje dalyvavo jauni žmonės (nuo 14 iki 29 metų), atstovaujantys jaunimo organizacijas, mokyklų savivaldas, neformalias jaunimo grupes. Kelmę renginyje atstovavo šauni Kelmės Jono Graičiūno gimnazistų komanda - 7 merginos, 4 vaikinai kartu su vadovu – geografijos mokytoju Jafimovu Eugenijum. Šiais metais ypatingas dėmesys buvo skirtas jaunimui plačiau susipažinti su Europos Sąjungos institucijų veikla, Lietuvos pirmininkavimu Europos Sąjungos Taryboje, todėl visi akademijos dalyviai dalyvavo Mokomojo Europos Parlamento simuliacijoje, diskutavo įvairiomis temomis, rašė rezoliucijas bei jas aptarė, balsavo už ar prieš. Taip pat būrėsi į darbo ir kūrybines komandas, dalyvavo proto mūšyje, mokėsi šokio žingsnelių, įvairių rankdarbių technikos, kūrė verslo idėjas, klausėsi paskaitų apie įvairius renginius ir organizacijas. Kiekviena komanda turėjo paruošti namų darbus tema „20 savanorystės iššūkių“, bei pristatyti savo savivaldybę ir komandą. Vyko daugybė sporto užsiėmimų. Kelmės rajonas gali didžiuotis savo komanda - ji laimėjo prieš visus priešininkus ir iškovojo I-ąją vietą žaisdami tinklinį, II-ąją vietą laimėjo sužaidę futbolo varžybose ir linksmojoje estafetėje, krepšinio aikštelėje liko ketvirti, taip pat sudalyvavo ir karinėje estafetėje. Dėl iškovotų medalių kelmiškiai buvo išrinkti sportiškiausiais akademijos dalyviais. Kadangi dienos pasitaikė šiltos, akademijos dalyviai spėjo ir išsimaudyti Virvytės upėje, o vakarais šoko diskotekoje, stebėjo talentų šou.

„Jaunimo vasaros akademijos 2016“ uždarymo ceremonijoje nuleista akademijos vėliava buvo įteikta Kelmės komandai - kitais metais stovykla bus rengiama mūsų mieste. Taigi, kaip kitos akademijos organizatoriai, komanda pargabeno vėliavą į Kelmės rajono savivaldybę. Jaunimo vasaros akademija yra puiki proga tobulinti socialinius įgūdžius, susipažinti su kitomis savivaldybėmis, įgyti patirties, patirti nepakartojamų akimirkų ir linksmų nuotykių. Nekantraudami laukiame kitų metų stovyklos Kelmės mieste.

Kelmės J. Graičiūno gimnazijos
IVc kl. mokinė
Eimantė Korytė

DALINKIMĖS

Dalinkimės mėgstamomis knygomis su kitais skaitytojais, jas tiesiog palikdami šiam tikslui pastatytame knygų namelyje ir pasiimdami kitų jau perskaitytas mėgstamas ir nameliui paaukotas knygas.

Knygų namelis - gimnazijos mokinio Luko Jurgėlo technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamasis darbas (mokytojas V. Paulionis).

Puslapis 1 iš 92 1 2 3 4 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija
J.Graičiūno gimnazija

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2016 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1443566 Informacijos centras Unikalių apsilankymų