Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2018 rugpjūčio 16 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Kalėdinė akcija „Pasidalink gerumu“

Štai praėjo, ypatingas savo gražiais darbais ir gerumo akcijomis, Kalėdinis švenčių šurmulys. Bet dar keliomis mintimis norisi nusikelti į šį laikotarpį ir ypatingai pasidžiaugti gimnazijos mokiniais, t.y. Raminta Kasparaite (Id klasė), Ugniumi Bugavičiumi (Ic klasė) ir Ema Augustyte (IId klasė). Jie buvo pirmieji, kurie savo savanoriška veikla, prisidėjo prie vykdomos Kalėdinės akcijos „Pasidalink gerumu“, kurią organizavo tikybos mokytoja Laima Tunkevičienė. Tikybos pamokose kalbant apie savanorystę ir pagalbą vargstantiem, mokiniams kilo idėja surinkti savo išaugtus gerus rūbelius, išžaistus žaislus, kurie dar džiugintų kitus ir padovanoti vargingiau gyvenantiems vaikams. Todėl 2 savaites iki didžiųjų švenčių visi norintys galėjo atnešti savo daiktus į Kelmės parapijos namus.

Ačiū visiems, kurie atsiliepė į šią akciją ir neliko abejingi kito skurdui, nelaimei ar vargui. Būti savanoriu juk nieko nekainuoja, o rezultatai džiuginantys. Paaukota ir sunešta begalo daug daiktų, kurie vėliau išdalinti šeimoms, kurioms reikia pagalbos. Belieka dar kartą pasidžiaugti ir pasakyti jūsų gerumui ačiū.


Kalėdinis karnavalas

Anglų kalbos mokytoja - geriausiųjų trejetuke


Portalo 15min organizuotam Lietuvos „Supermokytojo“ konkursui buvo pateika 100 šauniausių Lietuvos mokytojų kandidatūrų, iš kurių 15min skaitytojai visą savaitę internetiniu balsavimu rinko tris pačius geriausius. Tai Alytaus „Jotvingių“ gimnazijos mokytoja Deimantė Baranauskienė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos mokytoja Danutė Šulcienė ir Kelmės rajono Jono Graičiūno gimnazijoje mokanti Ineta Leščiauskienė.

SVEIKINAME!

Skaitykite daugiau:
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/15min-skaitytojai-isrinko-lietuvos-supermokytojus-233-866732

11-asis konstitucijos egzaminas

Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25 metai. LR teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias. Ši pilietinė akcija organizuota vienuoliktą kartą.

Spalio 3d. Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokiniai rungėsis keturiose amžiaus grupėse: 1-4 klasių, 5-7 klasių, 8-9 klasių ir 10-12 klasių. Konstitucijos egzaminą laikė 37 J. Graičiūno gimnazijos I-IV klasių gimnazistai.

Dalyviai I etapo metu atsakinėjo į 30 uždarų klausimų. Į II etapą spalio 12 d., patekę dalyviai išsamias Konstitucijos žinias pademonstruos atsakydami ne tik į testo, bet ir į vieną atvirą klausimą.

Spalio 25 d. net 32 geriausieji Konstitucijos žinovai bus pagerbti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyksiančioje ceremonijoje. Juos sveikins egzamino globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Sveikiname mokytojus!

Puslapis 3 iš 100 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2018 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1855900 Informacijos centras Unikalių apsilankymų