Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2017 lapkričio 22 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Badmintono finalinių žaidynių rezultatai

Vasario 25d. Tauragėje vyko 2016-2017m.m. Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų žaidynių badmintono finalinės varžybos. Jose su kūno kultūros mokytoja V. Saikavičiene dalyvavo ir geriausi gimnazijos badmintono žaidėjai.

Vienetų varžybose Sutkus Ailantas (IIIb kl.) iškovolo II vietą.

Dvejetų varžybose Sutkus Ailantas su Valantiejumi Ardu (IIb kl.) iškovojo III vietą.

Susumavus komandinius taškus - Sutkus Ailantas, Valantiejus Ardas, Petraitis Ginas (IIIb kl.) iškovojo II vietą.

Sveikiname!


Apie savanorystę

Vasario 23d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos III-ios ir IV-os klasės gimnazistai turėjo progą artimiau susipažinti su savanoriavimo galimybėmis užsienyje. Apie galimybes išvykti ir įgyti patirties įvairiose Europos sąjungos valstybėse pasakojo programos savanorė Ineta Gričiūtė, kuri praleido 6 mėn.(iš 12) Čekijoje. Taip pat patirtimi dalinosi austras Johannes Humenberger, kuris jau beveik metus savanoriauja Lietuvoje. Prie šaunaus savanorių dvejeto prisijungė ir plačiau apie Europos savanorių tarnybos(EST) programą pasakojo pagrindinė koordinatorė - Sonata Dedūraitė.

Europos savanorių tarnyba(EST) – tai programa, kuri suteikia galimybę mokytis bei tobulinti savo kompetencijas savanoriškos veiklos metu. EST gali dalyvauti visi, kam 17 – 30 metų: nėra reikalavimo gerai mokėti užsienio kalbą ar turėti kvalifikaciją, darbo patirties, specifinių žinių. Savanorystė EST būna dvejopa – gali išvykti trumpam, nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių, arba pasirinkti ilgalaikį projektą, kuris truks nuo 2 mėnesių iki 12 mėnesių. Vertėtų prisiminti, kad savanoriška veikla – ne vasaros atostogos, tačiau savanorystė turi aibę privalumų: nuo gerosios patirties iki papraščiausiai smagiai praleisto laiko.

Dėkojame svečiams už atvykimą ir naudingai praleistą laiką bei suteiktą informaciją.

Daugiau informacijos galite rasti: www.erasmus-plius.lt

Gimnazistų prezidentas

Erikas Rimkus

Angiškos dainos konkursas Šiauliuose

Vasario 2d. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje vyko dainų anglų kalba konkursas „Meilė kaip muzika skamba vis kitaip“ (“Love and Music never sound the same“). Jame dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Žagarės, Šiaulių ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijų. Mūsų gimnazistai Armandas Druktenis (IVc), Grigas Andrulis (IIId), Deimantė Andriulytė (IVc) ir Gvidonė Miklovaitė (IVa) konkurse užėmė III vietą.

Sveikiname.


Jauniesiems stalo tenisininkams - III vieta

Sausio 24d. Pakražančio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Kelmės rajono bendro lavinimo mokyklų mokinių stalo teniso varžybos. J. Graičiūno gimnazoijos komanda – Mantas Mockus (Ic), Kasparas Šimkevičius (Ia) ir Ardas Valantiejus (IIb), nugalėję Mockaičių pagr. m-klos ir Elvyravos pagr. m-klos stalo tenisininkus, iškovojo III vietą (treneris mokytojas E. Jafimovas).

I vieta – Pakražančio gimnazijos komanda.

II vieta – Aukuro pagr. m-klos komanda.

Sveikiname!


Erasmus+ projekto logotipo kūrimo konkursas

Š.m. sausio 27 d. popietę gimnazistai, dalyvaujantys Erasmus+ projekte „Moksliukai - mokymas ir mokymasis 2.0 pasaulyje", susirinko į logotipo konkursą. Buvo pasiūlyta daug įvairių ir labai įdomių logo, atliktų kompiuterinėmis programomis. Gimnazistai U. Paulauskaitė, K. Jurgilaitė, M. Norkutė, R. Norvaišas, G. Kančiauskytė, G. Kušeliauskytė ir Ž. Juškutė pristatė savo darbus, idėjas, vizijas ir programas. Visi bendrai nusprendė, kad vieną išrinkti gana sunku, todėl nutarta sujungti geriausiais idėjas į vieną ir padaryti naują logotipą, kuris bus pasiūlytas tarptautiniam projekto konkursui.


Bendrai mokinių sukurtas logotipas
--------------------------------------------------


Mokinių sukurti logotipai
--------------------------------------------------

Mok. Ineta Leščiauskienė

Puslapis 3 iš 98 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2017 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1689974 Informacijos centras Unikalių apsilankymų