Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2019 liepos 24 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Projekto dalyvių išvyka į Aschaffenburgą

Mūsų gimnazijos komanda išvyksta į Erasmus+ projekto UPCYCLE EUROPE susitikimą Aschaffenburge, Vokietijoje vasario 4-10 d. Vizito tema - dviračiai ir miesto planavimas

Erasmus+

Gruodžio 13 d. popietę Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos konferencijų salėje bendruomenei buvo pristatyti visi trys Erasmus+ programos projektai ir koordinatorių susitikimai. Keturių šalių projektą „Dviračiais po Europą“, jo tikslus, temą, mobilumus ir biudžetą pristatė koordinatorė Ineta Leščiauskienė. Apie pirmąjį mokytojų susitikimą, įvykusį lapkričio 7-11 d ir jo veiklas Maria Ward Schule Aschaffenburge, Vokietijoje papasakojo mokytoja Ilijana Petrauskienė. Kitas, tos pačios mokytojos koordinuojamas projektas yra „Misija Sveikata“, kuriame taip pat dalyvauja keturios ES šalys. Įspūdžiais ir rezultatais apie mokytojų susitikimą, vykusį lapkričio 18-22 d. Vouzeloje, Portugalijoje dalijosi direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė. Galiausiai buvo pristatytas didžiausias penkių šalių projektas „Klausimai Europai, atsakymai iš Europos“, kurį koordinuoja mokytojas Nerijus Šarauskas. Apie pirmąjį mokytojų susitikimą vykusį gruodžio pradžioje Ingolštate, Vokietijoje papasakojo mokytojas Algirdas Barančiukas.

Mokytoja Ineta Leščiauskienė

Erasmus+ projekto Mission H grupė bendradarbiauja ir mokosi su Visuomenės sveikatos biuru


Šias mokslo metais Kelmės Jono Graičiūno gimnazija pradėjo naują Erasmus+ projektą Mission H (Misija S), skirtą mokinių sveikatingumui ir sveikai gyvensenai skatinti. Projekto veikla dviejų metų laikotarpyje apims keturias sritis: sveiką maistą, fizinį judėjimą, priklausomybę nuo kompiuterių ir emocinę sveikatą. Besiruošdami mobilumui į Auxonne, Prancūzjoje, mokiniai atlieka tyrimą apie maisto produktų žymėjimą.

Gruodžio 3 d. pirmadienio popietę pasikvietėme į svečius Kelmės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistę Audronę Palubinskienę, kuri ir padėjo susigaudyti sudėtingose maisto etiketėse. Gimnazistai sužinojo maisto sudėties rekomenduotinas normas ir patys praktiškai galėjo įvertinti kiek riebalų, sočiųjų riebalų, cukrų, druskos yra produktuose, kiek reklama atitinka jų sudėtį. Žinios, įgytos užsiėmimo metu, pravers mokiniams kasdien renkantis sveikesnį produktą ir sveikesnį gyvenimo būdą.

Ineta Leščiauskienė

Projekto koordinatorė


„Questions for Europe - Answers from Europe“


Erasmus+ programos projekto „Questions for Europe - Answers from Europe“ parengiamajame mokytojų susitikime gruodžio 1-5 d. Ingolštato mieste, Vokietijoje, dalyvauja gimnazijos mokytojai Nerijus Šarauskas ir Algirdas Barančiukas.

Susitikimo metu projektą įgyvendinančių mokyklų iš Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Estijos bei Lenkijos mokytojai aptars projekto valdymo gaires, susitars dėl  taisyklių bei kitų metų pradžioje mūsų gimnazijoje būsimo susitikimo.

Erasmus+ projekto „Mission H“ (Misija S) mokytojų susitikime


Š.m. lapkričio 19-23 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė, mokytojai Ineta Leščiauskienė ir Svajūnas Klimas dalyvaus parengiamajame Erasmus+ projekto „Mission H“ (Misija S) mokytojų susitikime Agrupamento de escolas de Vouzela e campina, Vouzeloje, Portugalijoje.

Vizito metu siekiama susipažinti su projekto partneriais, jų švietimo sistemomis, susitarti dėl vidinių projekto valdymo gairių ir taisyklių. Taip pat mokytojai pristatys esamą situaciją jų mokyklose projekte gvildenamais klausimais: valgymo sutrikimai, fizinio aktyvumo trūkumas, emocinė sveikata ir priklausomybė nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių.

Puslapis 4 iš 106 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2019 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2005845 Informacijos centras Unikalių apsilankymų