Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2022 gruodžio 08 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veikla
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
SVEIKINAME


Sveikiname gimnazijos mokinę Gabiją Povilaitytę (IIa kl.) KINGS tarptautinėje olimpiadoje apdovanotą II laipsnio diplomu už puikias anglų kalbos žinias.

Gimnazijoje mokosi

2022-2023 m. m. rugsėjo 1-oji

Erasmus+ programos projektas


Kelmės Jono Graičiūno gimnazija pradeda vykdyti erasmus+ programos KA1 mokytojų kvalifikacijos kėlimo projekto „Pažinti.Priimti.Mokyti(s)“ mobilumo veiklas. Rugpjūčio 21 d. penkių mokytojų grupė išvyko į Tamperę, Suomijoje stebėti pamokų licėjuje.

Direktoriaus pavaduotoja Lijana Vaičiulytė, matematikos mokytojos Romutė Kurmienė ir Asta Pleikienė bei anglų k. mokytojos Rasa Rimidytė - Liekienė ir Asta Bilienė stebės ir su suomių kolegomis aptars savo dalykų pamokas, dalyvaus diskusijose, stengsis kuo daugiau sužinoti apie švietimo lyderės, Suomijos, įtraukiojo ugdymo patirtį.

Mokytoja Ineta Leščiauskienė, projekto koordinatorė.

Sveikiname olimpiadų I vietų nugalėtojus


Birželio 13 d. Kelmės kultūros centre pasveikinti 2021 - 2022 mokslo metų dalykinių olimpiadų I – ųjų vietų nugalėtojai ir jų mokytojai. Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Justina Zaleckienė apdovanojo aštuonis mūsų gimnazijos mokinius ir jų mokytojus.

Sveikiname Edviną Averlingį ir jo mokytojas Astą Pleikienę ir Rasą Gabšytę, Vitą Račkauską ir jo mokytoją Algirdą Barančiuką, Emiliją Norvaišaitę ir jos mokytoją Rasą Gabšytę, Airidą Liškauskaitę ir jos mokytoją Jurgitą Jafimovienę, Gabiją Norvaišaitę ir jos mokytojas Jurgitą Jafimovienę ir Danutę Butkuvienę, Agnę Ralovėcaitę ir jos mokytojas Vilmą Paulauskienę ir Inetą Leščiauskienę, Justą Miliauską ir jo mokytoją Rimą Servienę, Vakarę Rotmanaitę ir jos mokytoją Ireną Arlauskienę.

Puslapis 2 iš 122 < 1 2 3 4 5 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

www.smm.lt

Nacionalinė švietimo agentūra
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2022 Antano Mikalajūno Informacijos centras

4219408 Informacijos centras Unikalių apsilankymų