Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2018 lapkričio 18 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Susitikimas su Arnu Zmitra

Rugsėjo 13d. gimnazijoje vyko mokinių ir mokytojų susitikimas su „Misija Sibiras“ dalyviu Arnu Zmitra. Jis į mokyklas važiuoja savanoriškais pagrindais ir dalijasi patirtimi ir išgyvenimais, patirtais misijos metu, su mokiniais. Svečias - pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis. Projekto Misija - kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų.

Projektas vykdomas visuomeniniais tikslais.

Gimnazijos bendruomenė įgyvendins net tris Erasmus+ projektus

Š.m. rugsėjo 17 d. anglų k. mokytoja I. Leščiauskienė ir ekonomikos mokytojas N. Šarauskas gimnazistams pristatė ir pakvietė dalyvauti net trijuose Erasmus+ programos tarptautinių partnerysčių tarpmokykliniuose projektuose: UPCYCLE EUROPE MISSION H QUESTIONS FOR EUROPE - ANSWERS FOR EUROPE .

Net 56 mūsų mokiniai turės galimybę išvykti į mobilumus, o dar daugiau dalyvauti įvairiose edukacinėse vietinėse veiklose.

Gimnazijoje mokosi

Mokslo ir žinių dienos programa

Apdovanota aktyviausiai skaitanti klasė

Gegužės 10 d. Atvirų durų savaitės metu per „Knygos dienos“ renginius gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vida Bartkevičienė pasveikino gimnazijos bendruomenę su gegužės 7-ą dieną Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Bibliotekininkė kvietė pamilti knygas ir skaitymą, nes skaitymas protui yra tas pats, kas fizinis lavinimas kūnui. Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas.

Taip pat „Knygos dienos“ metu bibliotekininkė, remdamasi naujai į gimnazijos bibliotekos skaitytojų gretas užsirašiusiųjų skaičiumi ir perskaitytų knygų skaičiumi, išrinko aktyviausiai skaitančią klasę. Iš 22-ų šioje klasėje besimokančių mokinių net 11 tapo aktyviais skaitytojais, kai tuo tarpu iš kitų klasių – tik vienas, trys, šeši... Taigi – 2017-2018m.m. aktyviausiai skaitanti klasė – Id klasė. Klasės auklėtoja J. Jafimovienė.

Sveikiname!

Puslapis 2 iš 102 < 1 2 3 4 5 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2018 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1890223 Informacijos centras Unikalių apsilankymų