Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2019 gruodžio 12 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Erasmus+ projekto „Mission H“ (Misija S) mokytojų susitikime


Š.m. lapkričio 19-23 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė, mokytojai Ineta Leščiauskienė ir Svajūnas Klimas dalyvaus parengiamajame Erasmus+ projekto „Mission H“ (Misija S) mokytojų susitikime Agrupamento de escolas de Vouzela e campina, Vouzeloje, Portugalijoje.

Vizito metu siekiama susipažinti su projekto partneriais, jų švietimo sistemomis, susitarti dėl vidinių projekto valdymo gairių ir taisyklių. Taip pat mokytojai pristatys esamą situaciją jų mokyklose projekte gvildenamais klausimais: valgymo sutrikimai, fizinio aktyvumo trūkumas, emocinė sveikata ir priklausomybė nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių.

Projekto mokytojų susitikimas


Š.m. lapkričio 7-11 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos mokytojos Ineta Leščiauskienė ir Ilijana Petrauskienė dalyvauja parengiamąjame Erasmus+ projekto „Upcycle Europe (Dviračiais po Europą)“ mokytojų susitikime Maria-Ward Schulle, Aschaffenburge, Vokietijoje.

Vizito metu siekiama šių tikslų: partnerių susipažinimo, vidinių projekto valdymo gairių ir taisyklių susitarimo, kompiuterinių įgūdžių pagerinimo.

Konstitucijos egzaminas 2018

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 12-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet atkurtai Lietuvos Respublikai 100 metų ir Konstitucijos egzamino laikymas dovana Jai! Konstitucijos egzaminas buvo organizuojamas visoje šalyje dviem etapais.

I etapas vyko spalio 4 d.. Mūsų gimnazijoje I etape dalyvavo dviejų amžiaus grupių mokiniai: I-II klasių ir III-IV klasių. Viso – 38 mokiniai, kurie atsakinėjo į 30 uždarų testo klausimų.

II etapas vyko spalio 18 d. Į jį, atsakiusios į 26 iš 30 klausimų, pateko trys mokinės: Kotryna Karyznaitė (IV), Alginija Mickūnaitė (I) ir Estera Pelenytė (II). II etape dalyvės turėjo atsakyti ne tik į 19 testo, bet ir į vieną atvirą klausimą. Teisingai atsakiusi į 17 (iš 19-kos) testo klausimų II-ą etapą įveikė Kotryna Karyznaitė (IV).

Sveikiname!

Nugalėtojų apdovanojimų ceremonija numatoma spalio 25 d. Prezidentūroje.


II-asis susitikimas su projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyviais

Spalio 19d. gimnazijoje vyko mokinių ir mokytojų susitikimas su Dr. Ainiumi Lašu KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanu. Tai antras gimnazijos bendruomenės susitikimas su pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyvis, kurie į mokyklas važiuoja savanoriškais pagrindais ir dalijasi patirtimi ir išgyvenimais su mokiniais. Svečias - Projekto Misija - kalbėti su mokiniais apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų. Ir – nebijoti suklysti.

Virtualus Erasmus+ projekto dalyvių susitikimas

Š.m. spalio 2d. antradienio popietę įvyko pirmasis virtualus Erasmus+ projekto "Upcycle Europe" („Dviračiais po Europą") dalyvių susitikimas. Mūsų gimnazistai trumpam susitiko ir pasisveikino su moksleiviais iš Olandijos ir Vokietijos mokyklų partnerių. Kitą kartą mokiniai pasimatys jau Vokietijoje. Virtualiame susitikime dalyvavo ir projekto koordinatorė, mokytoja I. Leščiauskienė bei IT mokytoja I. Petrauskienė.

Puslapis 7 iš 108 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2019 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2145869 Informacijos centras Unikalių apsilankymų