Stipruolių pasiekimai
Parašyta Loreta 2019 gruodžio 02 d. 11:07

Lapkričio 28d. Šaukėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono mokinių štangos spaudimo varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų stipriausi gimnazistai. Varžybose dalyviai savo svorio kategorijose turėjo kelti 16 kg girą. Niekas neprilygo stipriausiam mūsų gimnazistui, ketvirtokui Gediminui Makarui. Jis savo svorio kategorijoje (virš 85 kg.) girą išstūmė 46 kartus, o išrovė 131 kartą ir užėmė I vietą.

Svorio kategorijoje iki 78 kg IVb klasės mokinys Karolis Lešlys buvo antras, trečiokas Neimantas Meškauskas – trečias. Svorio kategorijoje iki 58kg antrokai Mykolas Limantas iškovojo II vietą, o Dainius Ralys – III vietą.

Bendroje turnyrinėje lentelėje mūsų gimnazijos komanda iškovojo III-ią vietą, nusileidusi šeimininkams Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinskio gimnazijos stipruoliams (I vieta) ir Užvenčio Šatrios Raganos gimnazijos mokiniams (II vieta).

Sveikiname gimnazijos stipruolius: Matą Stonaitį (Ia kl.), Mykolą Limantą (IIc kl.), Dainių Ralį (IIc kl.), Roką Mankevičių (IIId kl.), Neimantą Meškauską (IIIc kl.), Gediminą Makarą (IVa kl.), Karolį Leškį (IVb kl.), Gediminą Dilį (IVd kl.) ir jų trenerį, mokytoją Darių Barauskį.