Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės tinklinio varžybos
Parašyta Loreta 2011 kovo 01 d. 11:19

Vasario 26d. Kražantės pagr. mokyklos sporto salėje vyko LMOF zoninės tinklinio varžybos. Jose Kelmės rajono garbę gynė Jono Graičiūno gimnazistų tinklinio komanda, vadovaujama tinklinio trenerio D. Barauskio. Į varžybas susirinko: Mažeikių, Pagėgių, Šiaulių, Raseinių, Tauragės, Jurbarko ir Kelmės rajonų tinklininkų komandos.

Varžybos vyko suskirstytos į du pogrupius. Kelmiškiai savo pogrupio varžybose susirungė su Mažeikių ir Pagėgių komandomis, kurias vienodais rezultatais po 2:0 nugalėjo ir pateko į didįjį finalą. Kitame pogrupyje po sunkių rungtynių (2:1) prieš Raseinių Jono Žemaičio gimnazijos mokinius pirmą vietą iškovojo Šiaulių „Vijolių“ vid. mokyklos komanda. Tad didžiajame finale J. Graičiūno gimnazistai susitiko su kaimynais iš Šiaulių ir tik po dramatiškos kovos 2:1 (9:15; 15:10; 15:11) pergale džiaugėsi mūsų gimnazistai.

Mažajame finale susitiko Mažeikių ir Raseinių komandos. Be itin didelių pastangų raseiniškiai nugalėjo savo varžovus rezultatu 2:0 ir užėmė trečią vieta zoninėse varžybose. O į tarpzonines varžybas, kuriose susirungs dešimt stipriausių Lietuvos mokyklų komandų (varžybos vyks kovo 19-20 dienomis) pakliuvo tik Kelmės J. Graičiūno gimnazijos ir Šiaulių „Vijolės“ vid mokyklos komandos.

Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos tinklinio komanda.

Iš kairės pusės: Romas Razminas, Saidas Žiūkas, Ignas Pikelis, Aurimas Galmantas, Haroldas Jurčys, Darius Barauskis (treneris), Ignas Barauskas ir Karolis Račas.