Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2020 spalio 25 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Rusų kalbos konkursai

Šeštadienį, vasario 07d., gimnazijoje vyko rajoninė rusų kalbos olimpiada, vertimo ir dailyraščio konkursai. Dalyvavo virš 70 rajono mokyklų mokinių.

Mūsų mokyklai atstovavo I b klasės mokiniai Edgaras Čepas ir Milda Dzimidaitė, Ic klasės mokinės Monika Kirberytė ir Odeta Jakavičiūtė, IIa klasės mokinys Tadas Adomavičius, IIc klasės mokinė Akvilė Rezgytė ir IId mokinė Iveta Butkevičiūtė.

Apie rezultatus sužinosite vėliau.

Renginį organizavo gimnazijos rusų kalbos mokytojos Aurelija ir Angelė.

Studijos Danijoje

Vasario 04d. konferencijų salėje gimnazijos abiturientai turėjo galimybę susipažinti su Danijos universitetų studijų programomis ir mokymosi sąlygomis. Informaciją pristatė viešnia iš Šiaulių raj., kuri pati buvo išvykusi į Daniją susipažinti su mokymosi peripetijomis šioje šalyje, įsidarbinimo galimybėmis ir pragyvenimu.

Susitikime dalyvavo nemažas būrys ketvirtokų, kurie vis dar renkasi geriausią savo tolimesnio mokymosi alternatyvą.Nacionalinis diktantas

Šeštadienį, sausio 24d. ketvirtą kartą buvo rengiamas Nacionalinio diktanto I turas. Jo dalyviai rašė Vytauto V. Landsbergio tekstą „Partizanas“. Šiemet, priešingai nei ankstesniais metais, rašyti Nacionalinį diktantą buvo kviečiami ir mokiniai.

Į gimnaziją rašyti diktanto susirinko 24 kelmiečiai. Jauniausia dalyvė Milda Šuklytė – 11 metų mokinė, o vyriausias – 49 metų architektas Vitalijus Kupreščenko.

Oficialus diktanto tekstas bus paskelbtas sausio 28d. www.atgimimas.lt

Raštingiausi dalyviai bus apdovanoti prizais.

Seimo narys K. Masiulis - "Jaunųjų piliečių" klubo svečias

Š.m. sausio mėn. 14d. gimnazijoje, „Jaunųjų piliečių“ klubo, kurį subūrė vyr. istorijos mokytojas E. Ūksas, kvietimu lankėsi Seimo narys, buvęs mūsų gimnazijos mokinys, profesorius K. Masiulis.

Susitikimo metu vyko diskusija apie seimo darbą, Lietuvos gyvenimo aktualijas, būsimuosius prezidento rinkimus. Diskusijoje dalyvavo „Bičiulio“ laikraščio žurnalistas A. Geštautas, gimnazijos direktorius R. Bielskis ir „Jaunųjų piliečių“ klubo nariai.
Sausio 13 akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13 dieną mokytojai pamokas gimnazijoje pradėjo Laisvės gynėjų dienai paminėti skirta pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.

Jos metu 8.00 valandą beveik 200 mokyklų buvo užgesinama šviesa ir visuose languose dešimčiai minučių uždegamos atminties žvakutės. Jos priminė dramatiškas dienas, kai Lietuvos visuomenė vienijama aukštesnių tikslų ir idėjų apgynė savo nepriklausomybę. Per gimnazijos vietinę televizija buvo transliuojamas filmas "Lietuva.Sausis 1991m".

Laisvės gynėjų dieną uždegtos žvakės simbolizavo pagarbą žuvusiems, apgintos laisvės šviesą, laisvės idėjų pergalę prieš brutalią jėgą, atmintį ir susikaupimą. 1991 m. sausio 13 d. viena svarbiausių dienų naujausioje Lietuvos istorijoje. Tai buvo esminis lūžio taškas nepriklausomybės atkūrimo ir įtvirtinimo kelyje.


Puslapis 106 iš 111 << < 103 104 105 106 107 108 109 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2020 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2926903 Informacijos centras Unikalių apsilankymų