Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2020 spalio 25 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Stefan Koppelkamm fotografijų paroda

Kovo mėn. 30d. gimnazijoje - vokiečių fotografo Stefan Koppelkamm fotografijų parodos “Vietinis laikas” atidarymas. Ekspozicijoje – Vokietijos architektūros pokytis 1990 – 2001m.

Parodą pristatė Getės Instituto kalbos skyriaus vadovė Nijolia Buinovskaja.

Atidaryme dalyvavo gimnazijos bendruomenė, svečiai iš švietimo skyriaus ir savivaldybės. Paroda veiks iki balandžio mėn. 27d.

Kviečiame apsilankyti.Gimnazijos darbuotojų kūrybinių darbų paroda

Gimnazijos technologijų centro vadovės A. Rimšienės iniciatyva Informacijos centre surengta darbuotojų kūrybinių darbų paroda pritraukė didelį dalyvių būrį. Parodoje savo darbus eksponuoja 22 darbuotojai. Čia galima pasigrožėti mezginiais, nėriniais, fotografijomis, drožiniais iš medžio, sudėtingais elektroniniais įrengimais, konditerijos gaminiais ir kitais kūriniais.

Paroda vyks visą savaitę.

Parodos atidarymo akimirkos:


Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui – 19 metų

Kovo 10d. gimnazijos aktų salėje buvo surengtas minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 19 - mečiui paminėti.

Sugiedojus Lietuvos himną visi pasiklausė folkloro ansamblio atliekamų dainų. 3 klasės gimnazistas D. Jocas perskaitė Nepriklausomybės atkūrimo aktą. Mokytoja R. Servienė kalbėjo apie nepriklausomybės svarbą anksčiau ir dabar.

Gimnazijos direktorius R. Bielskis pasveikino gimnazijos bendruomenę su artėjančia švente, ta proga visiems įteikė gimnazijos ženklelius ir palinkėjo prasmingų švenčių.

Geriausiems šalies mokytojams – Metų mokytojo premijos

Kovo 05d. Vyriausybės rūmuose Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius įteikė Metų mokytojo premijas geriausiems 2008 m. mokytojams. Metų mokytojo premijos bus įteiktos penkiems pedagogams.

Vienas iš penkių apdovanotų mokytojų –Svajūnas Klimas, Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos muzikos mokytojas ekspertas.
Plačiau...Daugiau nuotraukų iš konkurso galite pamatyti čia

Vasario 16-oji - Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės, skaičiuojančios 8 šimtmetį, istorijoje. Minėdami šią datą mes turime pakankamai motyvų pamąstyti apie savo protėvių politinę kultūrą ir jų drąsą parenkant kelią lietuvių tautai Lietuvoje ir Europos žemyne bei pasaulyje.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga, gimnazijos Informacijos centre buvo surengta paroda, skirta šiai datai paminėti. Istorijos mokytojų iniciatyva mokiniai stendus papuošė pačių pieštais plakatais, piešiniais, nuotraukomis. Bibliotekoje veikė knygų paroda.

Vasario 16-osios šventė šiandien ne mažiau svarbi, nei prieš septyniasdešimt ar dvidešimt metų, pirmiausia, kaip raginimas ir kartu pastiprinimas vėl ir vėl rinktis laisvę, įveikiant labai įvairius vergystės pavidalus, į kuriuos dažnai mus įvilioja kasdienybė. Kiekvienam šis raginimas skamba skirtingai, svarbiausia, kad nesislėptume nuo jo.
Puslapis 105 iš 111 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2020 Antano Mikalajūno Informacijos centras

2926900 Informacijos centras Unikalių apsilankymų