Naujienos Kontaktai Foto galerija Vaizdo galerija Ugdymas karjerai2018 liepos 20 
 
Navigacija
Naujienos
Apie IC
Įkūrimas
Vaizdo klipas
Išplanavimas
Darbo laikas
Veiklos planas
Darbuotojai
Leidybos centras
Bazė
Paslaugos
CD katalogas
Interneto skaitykla
Bazė
Paslaugos
Konferencijų salė
Bazė
Paslaugos
Biblioteka
Bazė
Paslaugos
Nauji leidiniai

Kontaktai
Foto galerija
Vaizdo galerija
Minime Europos kalbų dieną

Rugsėjo 26d. visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės tikslas – populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti europiečius mokytis kalbų ir per kalbas pažinti svetimas kultūras. Kalbos atveria duris, leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, padeda susirasti darbą. Kalbų smagu mokytis, malonu jomis kalbėtis, bet svarbiausia, kad kalbos suvienija žmones.
Europos kalbų dieną pirmą kartą paminėjo Europos Taryba 2001 m., kurie buvo paskelbti Europos kalbų metais. Nuo tada ji minima kasmet, siekiant padidinti informuotumą apie Europos kultūrų ir kalbų įvairovę ir paskatinti kalbų mokytis visą gyvenimą. Europos Sąjungoje yra 24 oficialiosios kalbos, maždaug 60 regioninių bei mažumų kalbų ir daugiau kaip 175 migrantų kalbos. Pasaulyje kalbama apie 7 000 kalbų.

Kelmės Jono Graičiūno gimnazija tradiciškai šią dieną pažymi pristatydama vykdomus tarptautinius projektus. Per 4-5 pamokas Erasmus+ projekto „Moksliukai – mokymąsis ir mokymas 2.0 pasaulyje“ komanda pristatė projekto veiklas ir įspūdžius Čekijoje. Projekto dalyviai pabrėžė projektų indėlį mokantis ne tik anglų, bet ir kitų kalbų.

Savo namų darbus – sukurtą mokomąją medžiagą apie matematikos žinių panaudojimą kasdieniame gyvenime pristatė ir italų Moksliukai. Jie nekantriai rengiasi į partnerinį susitikimą Italijoje, vyksiantį spalio 14-21 d.

Ugnė Paulauskaitė IVb kl.


Kviečia
J.Graičiūno gimnazija

Ugdymas karjerai

Elektroninis dienynas
Elektroninis dienynas

www.mukis.lt

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti

Nacionalinis egzaminų centras
 

________________________________________________________________________________________
Copyright © 2007-2018 Antano Mikalajūno Informacijos centras

1847704 Informacijos centras Unikalių apsilankymų